Oferta — Dachy

Dachy

Montaż konstrukcji dachu w jeden dzień.

Każde budynki bez względu na ich konstrukcje czy przeznaczenia muszą posiadać dach. Czy to prosty, dwuspadowy, kopertowy czy mansardowy zostaje przez nas zaprojektowany w środowisku Dietrich's CAD/CAM oraz wycięty na centrum obróbczym Hundegger.


Energooszczędność

Nie tylko grube ocieplenie..

Czasy kiedy ociepleniem dachu była słoma lub wata szklana dawno minęły.

Od profesjonalnego dekarza wymaga się nie tylko wykonania pokrycia szczelnie i zgodnie z zasadami sztuki dekarskiej, ale coraz częściej również wiedzy na temat właściwości termicznych dachu oraz wymiany wilgoci z otoczeniem. Wpisując się w tę tendencję stosujemy najlepsze rozwiązania i materiały tj., energooszczędne i pasywne okna dachowe, kołnierze i fartuchy docieplające, izolację nakrokwiową redukującą mostki cieplne (płyty z piany PUR, wełną drzewną) czy „inteligentne membrany dachowe”. Zastosowanie w dachu rozwiązań energooszczędnych, które współgrają z pozostałymi elementami domu zapewnia odpowiednią wentylację (wymianę wilgoci) oraz niższe rachunki za ogrzewanie domu.

Ekologia

Dbaj o siebie i środowisko.

Dachy wykonywane są z drewna od pokoleń. Jest to jedyne naturalne rozwiązanie dla naszego domu.

Produkcja drewna nie wpływa niekorzystnie na środowisko w przeciwieństwie do betonu czy stali. Jako jedyny materiał drewno w czasie swojego wzrostu pochłania więcej dwutlenku węgla niż powstaje podczas produkcji belek drewnianych w tartaku czyli tzw. ślad węglowy dla drewna jest ujemny. Drewno jest najbardziej przyjaznym dla człowieka materiałem, posiada właściwości antyseptyczne dzięki czemu w pomieszczeniach panuje właściwy klimat.
Wychodząc naprzeciw panującej modzie wykonywania skosów poddasza ze zbrojonego betonu, proponujemy wykonanie skosów z masywnego litego drewna klejonego BSH. Więcej w zakładce Domy z drewna – technologia.
Dzięki zastosowaniu systemu optymalizacji minimalizujemy odpady drewna powstałe podczas produkcji elementów na centrum obróbczym CNC. Pozostałem resztki drewna służą nam do ogrzewania budynków firmowych oraz c.w.u. Drewno kupujemy tylko od sprawdzonych dostawców którzy pozyskują drewno dzięki umowom z Lasami Państwowymi. Producenci drewna posiadają certyfikaty FSC (Forest Stewarship Council), PFEC (Programme for Endorsment of Forest Certification) informujące że drewno pochodzi z lasów które są odpowiedzialnie zarządzane.

Przykładowa realizacja:

 
  • Budynki komercyjne i sakralne

  • Dom weselny

  • 24 Marzec 2017

  • Zobacz więcej

Wycena dachów

Cena idąca w parze z jakością.

Wysoki poziom techniczny, niedościgniona jakość, gwarancja oraz wykwalifikowana załoga powoduje że nasze usługi zapewniają niezastąpioną jakość.

W celu bliższego poznania naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Prosimy o przesłanie rzutów budynku, konstrukcji dachu, połaci dachowej dodatkowych przekrojów i zestawienia materiałów. Ofertę przygotowujemy kompleksowo (robocizna, materiały konstrukcyjne oraz materiały pokryciowe) — bez ukrytych kosztów — w ciągu 7 dni.